KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13614335
nr 1361 4335
Edvard Wallenqvist
(1894-1986), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 1925. Motivet: 25x35cm
Utrop:
500 kr
måndag 23 november 2020
kl 18:27:11
Edvard Wallenqvist
Läs mer om Edvard Wallenqvist